Aktuality

Čoko - kafé víkend.

Víkend 23. a 24.11.2019 sa bude v bratislavskom obchodnom centre BORY Mall niesť v duchu kávy a čokolády.  Prídite ochutnať kvalitu a nakúpiť už aj nejaké darčeky pre blízkych.

Dni kávy a čokolády

Už budúci víkend 15. a 16. novembra sa na vás tešíme v OC EPERIA v Prešove. Bude to skvelá akcia! Tak ako minulý rok, množstvo kávy, čaju, čokolády a samé dobré veci.

Festival kávy a čokolády

SC Europa v Banskej Bystrici opäť v dňoch 25. a 26. 10. 2019 poteší svojich zákazníkov skvelou akciou.Festival kávy a čokolády a určite samé dobré veci budete môcť ochutnať a zakúpiť.Všetci ste srdečne vítaní.

Galéria kávy, čaju a čokolády.

V OC Galeria v Lučenci si už 17. a 18. 05.2019 budete môcť pochutnať na skvelej káve z našej pražiarne, ale aj na množstve iných dobrôt.
Určite si nenechajte ujsť našu Columbianu! Je to špeciálne spracovaná káva z Kolumbie. Musíte ochutnať!

Fraštacké putovanie za vínom.

27.04.2019 vo vinárstve Golguz. Spolu so skvelým vínom aj úžasná káva, jedlo a hudba.         Naozaj sa oplatí prísť a užiť si tú atmosféru. Milí ľudia, jedlo, pitie a zábava.

Čokafé Dni kávy, čaju a čokolády

A je to tu! Konečne už aj v Poprade, môžme predstaviť naše zmesi aj odrodové kávy.               
V dňoch 15.-16.03.2019.
Môžete ochutnať novú špeciálne spracovanú kávu z Kolumbie, s úžasnou chuťou a vôňou, ktorú jej dodala špeciálna fermentácia v rumových sudoch.

Dni kávy, čaju a čokolády

V City Aréne v Trnave opäť pohostíme návštevníkov našou úžasnou kávou.V dňoch 22.-23.02.2019.
Predstavíme vám novú špeciálne spracovanú kávu z Kolumbie, s úžasnou chuťou a vôňou, ktorú jej dodala špeciálna fermentácia v rumových sudoch.Tešíme sa vás!

Festival kávy a čokolády

Posledný krát v tomto roku! Srdečne vás pozývame na Festival kávy a čokolády do OC Európa v Banskej Bystrici. Samé dobré veci uvidíte, ovoniate, ochutnáte v piatok a v sobotu 30.11. a 01.12.2018.V Banskej Bystrici po prvý krát. Tešíme sa na stretnutie. Na mlynčeku bude aj jedinečná Columbiana! Niečo, čo ste ešte neochutnali.

Čoko Kafé víkend - Samé dobré veci

Čoko Kafé víkend - Samé dobré veci, bude tento víkend 24.-25.11.2018 v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave.Všetkých srdečne pozývame!                               
Máme pre vás pripravené vianočné balíčky s kávou, aj absolútnu NOVINKU na slovenskom trhu!                           
Predstavíme vám novú špeciálne spracovanú kávu z Kolumbie, s úžasnou chuťou a vôňou, ktorú jej dodala špeciálna fermentácia v rumových sudoch.

Festival Káva Čaj Čokoláda Bratislava

V dňoch 15. a 16. novembra 2018 sa na vás tešíme na Festivale Káva Čaj Čokoláda v Starej tržnici v Bratislave. Veľký výber, vynikajúca čerstvo upražená káva a bohatý program.

Dni kávy a čokolády

Najbližšie sa na vás tešíme  v OC EPERIA v Prešove v dňoch 13. a 14. 10.2018 na akcii Dni kávy a čokolády. Budete môcť ochutnať rôzne druhy kávy a za výhodné ceny nakúpiť čerstvo upraženú a voňavú kávu.

Biscuit Cup - Sušienková šálka

  • Myslíte si, že by ste ocenili niečo sladké po vypití šálky dobrej kávy?
  • Čo by ste povedali na to, že vaša šálka kávy je aj vaším dezertom?!
  • Tu je Biscuit Cup!
Šálka z chutného pečiva ... Unikátny spôsob, ako si vychutnať kávu! Zmeňte obyčajnú prestávku na kávu, na okamih čistého potešenia.Konečne aj šálka na kávu môže byť navrhnutá a vyrobená na zjedenie (a to nie len obrazne)
aby ste si mohli vychutnať kávu, sorbety, krémy, zmrzliny a dezerty. Chutné sušienkové šálky sú vyrobené tak aby ste si mohli naplno vychutnať vašu šálku horúcej kávy vrátane neodmysliteľnej „cremy“ . Vytvorená je s láskou ku káve, kompletne ručne vyrobená, potiahnutá vnútri  zvláštnou cukrovou alebo čokoládovou  polevou, ktorá pôsobí ako izolátor pre kvapaliny.

Novinka v našej ponuke pre penzióny a hotely

Plnoautomatický kávovar.
Množstvo funkcií, možnosti s priamym pripojením na vodovodnú sieť aj bez, možnosť mať niekoľko druhov zrnkovej kávy, veľké množstvo instantných variant.
Presne to čo potrebuje hotel pre hostí na raňajky a na coffee break.