Pražiareň Caffé ORO
FIDELIS SLOVAKIA s.r.o.
V. P. Tótha 1081/17
960 01 Zvolen
0907 807 963
0905 303 528
info@caffeoro.sk

 

Servis

Montáž a servis gastrotechniky

Po dodávke nasleduje odborná montáž zariadení našimi internými technikmi. Súčasťou zmluvy o dodávke môžu byť pravidelné garančné prehliadky, ktoré sú dobrým predpokladom na predĺženie životnosti inštalovaných prístrojov a zariadení. Naši interní technici zabezpečujú záručný a pozáručný servis. Pravidelný kontakt s našimi klientmi, odborná konzultácia počas prevádzkovania Vášho podniku a poradenstvo je zakomponované do našej práce.

Pravidelná údržba espresso kávovarov

Pravidelná mesačná údržba espresso kávovarov zvyšuje kvalitu pripravovaného espressa, a predlžuje životnosť espresso kávovaru. Je vykonávaná naším odborne školeným servisným technikom, a zahŕňa kompletné prečistenie espresso kávovaru špeciálnymi čistiacimi prostriedkami, regeneráciu zmäkčovača vody, kontrolu a nastavenie prevádzkových tlakov kávovaru ako aj kontrolu mlynčeka, hrubosti mletia, a dávkovania.

Repasácia gastrozariadení

V snahe vyjsť v ústrety začínajúcim podnikateľom, pre ktorých je dôležité zvládnutie prvotných nákladov na otvorenie novej prevádzky, sme sa zamerali aj na repasovanie použitých zariadení. Odborné znalosti a dlhoročná prax našich pracovníkov zabezpečuje vysokú kvalitu nami ponúkaných zariadení. Súčasťou tejto služby je aj možnosť repasácie Vašich prístrojov a zariadení

Predaj náhradných dielov

Poskytujeme predaj originálnych náhradných dielov pre takmer všetky značky talianskych espresso kávovarov a mlynčekov

Kontaktný formulár

Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom kontaktného formulára. Vyplnenie všetkých polí je povinné.

Opíšte len červené písmená:

Kontrolný obrázok

Pražiareň Caffé ORO založil v roku 1993 nadšenec a obdivovateľ kvalitnej kávy pán Ivan Mišutka. Malý rodinný podnik, na ktorý sa spoločnosť už od svojho vzniku profilovala, praží a dodáva prvotriednu kávu svojim spokojným zákazníkom nepretržite už viac ako 15 rokov. Tajomstvom úspechu je mimoriadna kvalita, starostlivosť a nadšenie, s akým pre túto značku pracujú všetci jej zamestnanci.

Kvalita dobrej kávy vždy začína výberom tých najlepších zŕn. Osobne, s dôrazom na špecifiká jednotlivých druhov, ich vyberáme priamo v skladoch v talianskom Terste, kam sa loďou dopravuje to najlepšie z kávy z celého sveta. Ďalším, nemenej významným krokom je tvorba dokonalej zmesi s vyváženou chuťou a unikátnou arómou. Jej zloženie a konečná podoba sú bez výnimky konzultované a tvorené spolu s odborníkmi talianskej spoločnosti Sandalj Trading Company s.p.a., ktorej dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú neoceniteľné.