Pražiareň Caffé ORO
FIDELIS SLOVAKIA s.r.o.
V. P. Tótha 1081/17
960 01 Zvolen
0907 807 963
0905 303 528
info@caffeoro.sk

 

Káva

DOLCE CREMA ARABICA

example2Unikátna, špeciálne namiešaná zmes 100% arabík pre gurmánov, ktorí si vedia užiť každý dúšok kvalitnej kávy. Lahodne zaguľatené telo, jemné príchute čokolády a orieškov vyvolávajú pocit luxusu a šťastia. Ľahká príchuť čerstvého ovocia len dokresľuje dokonalý kulinársky zážitok. Ideálna na prípravu espressa, macchiata či výborných dezertov.

Balenie: 1 kg

example2example2example2

ESPRESSO SUPER CREMA

example2Jedinečná zmes arabiky a robusty s bohatou vyváženou chuťou. Očarí vás svojou silou a zároveň delikátnou vôňou s jemnou príchuťou korenia a kakaa.
Ideálna na prípravu espressa s hustou krémovou penou alebo nenapodobiteľného capuccina, kde pridaním mlieka vystúpia do popredia jemné tóny karamelu.

Balenie: 1 kg

example2example2example2

Boli sme zvedaví, čo na našu kávu hovoria odborníci, z oblasti senzoriky.

Hodnotenie robil tím odborníkov akreditovaného laboratória, pod vedením pána Vladimíra Vietorisa, PhD., ktorý sa angažuje v oblasti zmyslového hodnotenia potravín viac ako desať rokov a na medzinárodnej senzorickej scéne, pôsobí ako slovenská autorita v oblasti senzorickej analýzy a senzometriky.

Tu je výsledok (PDF)

Pražiareň Caffé ORO založil v roku 1993 nadšenec a obdivovateľ kvalitnej kávy pán Ivan Mišutka. Malý rodinný podnik, na ktorý sa spoločnosť už od svojho vzniku profilovala, praží a dodáva prvotriednu kávu svojim spokojným zákazníkom nepretržite už viac ako 15 rokov. Tajomstvom úspechu je mimoriadna kvalita, starostlivosť a nadšenie, s akým pre túto značku pracujú všetci jej zamestnanci.

Kvalita dobrej kávy vždy začína výberom tých najlepších zŕn. Osobne, s dôrazom na špecifiká jednotlivých druhov, ich vyberáme priamo v skladoch v talianskom Terste, kam sa loďou dopravuje to najlepšie z kávy z celého sveta. Ďalším, nemenej významným krokom je tvorba dokonalej zmesi s vyváženou chuťou a unikátnou arómou. Jej zloženie a konečná podoba sú bez výnimky konzultované a tvorené spolu s odborníkmi talianskej spoločnosti Sandalj Trading Company s.p.a., ktorej dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú neoceniteľné.