Čaj, čokoláda, biscuit cup

Čaj

Čaj je jedným z najznámejších zdrojov zdraviu prospešných látok pre organizmus a zároveň je tiež najkonzumovanejší nápoj na svete po vode. Čerstvé čajové lístky, získané priamo z rastliny, sú spracovávané parou, spolu zbalené a potom vysušené pri vysokej teplote. Čaj je známy konzumovaný už stáročia na celom svete. Čínsky bylinkári podporovali jeho konzumáciu pre jeho dlhodobo známe liečivé účinky. A dnes je jedným z najznámejších nápojov.

Prinášame vám unikátny spôsob podávania čaju.
INFUSION TIME je tu!


INFUSION TIME je jednoducho šikovné riešenie ... umožňuje dokonalé dávkovanie bez plytvania a odkvapkávania, bez starosti kam uložiť mokrý sáčok, a navyše nie je potrebné ho žmýkať. Zároveň sa môže stať tiež skvelým nástrojom na zamiešanie čaju. INFUSION TIME predstavuje to, čo by sme radi nazvali "Súčasná kultúra pitia" je to revolučný systém, prípravy kvalitného čajového nápoja. Tento výrobok je zabalený v unikátnom priehľadnom obale, ktorý nielen udržuje arómu, ale ktoré tiež chráni pred vlhkosťou a je odolné voči roztrhnutiu. Obal je ľahký a ľahko sa používa, úplne hygienický bez zvyšku schová použitý čaj a nepresakuje. Dôležité! Nie je potrebné čajové vrecúško nijako stláčať ani žmýkať ako ste boli zvyknutí, aby ste dostali všetku vodu z vrecúška a nepokvapkali seba ani okolie. Zároveň, nebudete potrebovať lyžičku na zamiešanie!
Vaša šálka čaju, bude nezabudnuteľný zážitok!

Hlavnou myšlienkou pri vývoji INFUSION TIME bolo nahradiť tradičné čajové vrecúško, ktoré už dnes vyšlo z módy, produktom moderným a viac elegantným. Výrobok je zabalený v špeciálnej mikro-filtrovej fólia, posiatej drobnými otvormi, ktorá v porovnaní s tradičným čajovým vrecúškom, umožňuje priamejší proces lúhovania, ktorý prináša neuveriteľné výhody. V skutočnosti, vzhľadom k jeho vlastnej priepustnosti, tradičné papierové alebo látkové čajové vrecúška absorbujú väčšina chuti, tento proces sa tiež nazýva "infúzny koloid". Tradičné papierové vrecúško môže tiež obsahovať nebezpečné látky, ako sú pesticídy a lepidlo, pričom kovová fólia neabsorbuje častice a neobsahuje lepidlo. Skrz mikro-perforácie fólia funguje ako filtračný systém, ktorý oddeľuje pevné časti od tých tekutých. Premyslená konštrukcia a technika perforácie zvyšuje cirkuláciu nápoja a zlepšuje arómu.

Silné stránky
  • Predstavuje to, čo nazývame "Súčasná kultúra pitia"
  • Jedná sa o revolučný systém, ktorý umožňuje, aby ste si vychutnali kvalitný čaj bez kvapky plytvania
  • Nie je potrebné žmýkať ako tradičné čajové vrecúška
  • Čajová "palička" môže byť použitá aj ako perfektná lyžička na miešanie o Obal, priesvitný a mäkký, udržuje arómu
  • Vďaka špeciálnemu baleniu, ktoré je odolné voči vlhkosti, netrhá sa, je elegantné, ľahko použiteľné a úplne hygienické

Horúca čokoláda

Kompletná ponuka rozpustných čokolád pre tých, ktorí milujú čokoládu vo všetkých jej podobách. Čokoláda je vášeň. Je to pochutina bohatá na látky, ktoré zlepšujú náladu a prispievajú k blahobytu nášho tela. Naša rada rozpustných čokolád ponúka jedinečnú škálu produktov určených pre potreby moderného barmana.

Jednotlivo balená dávka rozpustnej čokolády pre bary a reštaurácie, z ktorej s pridaním mlieka a pomocou parnej trysky kávovaru, pripravíte famóznu šálku horúcej čokolády.

Biscuit cup - Sušienková šálka

Myslíte si, že by ste ocenili niečo sladké po vypití šálky dobrej kávy? Čo by ste povedali na to, že vaša šálka kávy je aj vaším dezertom?!
Tu je Biscuit Cup!
Šálka z chutného pečiva ... Unikátny spôsob, ako si vychutnať kávu! Zmeňte obyčajnú prestávku na kávu, na okamih čistého potešenia. Konečne aj šálka na kávu môže byť navrhnutá a vyrobená na zjedenie (a to nie len obrazne) aby ste si mohli vychutnať kávu, sorbety, krémy, zmrzliny a dezerty. Chutné sušienkové šálky sú vyrobené tak aby ste si mohli naplno vychutnať vašu šálku horúcej kávy vrátane neodmysliteľnej "cremy" . Vytvorená je s láskou ku káve, kompletne ručne vyrobená, potiahnutá vnútri zvláštnou cukrovou alebo čokoládovou polevou, ktorá pôsobí ako izolátor pre kvapaliny. Znemožňuje rozpustenie a zabezpečí klasickú chuť dobrej kávy. Výsledkom je sušienka v tvare šálky, ktorú možno zjesť hneď potom ako si vychutnáte vašu obľúbenú kávu! Je skvelé si ju vychutnať s: espressom, macchiatom, jogurtom a javorovým sirupom, šľahačkou a jahodami, tvarohovým krémom a ovocím, mascarpone s karamelom, zmrzlinou, mrazeným jogurtom, šľahačkou a kúskami ovocia, hustou horúcou čokoládou a šľahačkou, Nutellou ...

Pražiareň Caffé ORO založil v roku 1993 nadšenec a obdivovateľ kvalitnej kávy pán Ivan Mišutka. Malý rodinný podnik, na ktorý sa spoločnosť už od svojho vzniku profilovala, praží a dodáva prvotriednu kávu svojim spokojným zákazníkom nepretržite už viac ako 15 rokov. Tajomstvom úspechu je mimoriadna kvalita, starostlivosť a nadšenie, s akým pre túto značku pracujú všetci jej zamestnanci.

Kvalita dobrej kávy vždy začína výberom tých najlepších zŕn. Osobne, s dôrazom na špecifiká jednotlivých druhov, ich vyberáme priamo v skladoch v talianskom Terste, kam sa loďou dopravuje to najlepšie z kávy z celého sveta. Ďalším, nemenej významným krokom je tvorba dokonalej zmesi s vyváženou chuťou a unikátnou arómou. Jej zloženie a konečná podoba sú bez výnimky konzultované a tvorené spolu s odborníkmi talianskej spoločnosti Sandalj Trading Company s.p.a., ktorej dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú neoceniteľné.