Pražiareň Caffé ORO
FIDELIS SLOVAKIA s.r.o.
V. P. Tótha 1081/17
960 01 Zvolen
0907 807 963
0905 303 528
info@caffeoro.sk

 

Akcie a novinky

example2

Biscuit Cup - Sušienková šálka

  • Myslíte si, že by ste ocenili niečo sladké po vypití šálky dobrej kávy?
  • Čo by ste povedali na to, že vaša šálka kávy je aj vaším dezertom?!
  • Tu je Biscuit Cup!
Šálka z chutného pečiva ... Unikátny spôsob, ako si vychutnať kávu! Zmeňte obyčajnú prestávku na kávu, na okamih čistého potešenia.Konečne aj šálka na kávu môže byť navrhnutá a vyrobená na zjedenie (a to nie len obrazne)
aby ste si mohli vychutnať kávu, sorbety, krémy, zmrzliny a dezerty. Chutné sušienkové šálky sú vyrobené tak aby ste si mohli naplno vychutnať vašu šálku horúcej kávy vrátane neodmysliteľnej „cremy“ . Vytvorená je s láskou ku káve, kompletne ručne vyrobená, potiahnutá vnútri  zvláštnou cukrovou alebo čokoládovou  polevou, ktorá pôsobí ako izolátor pre kvapaliny.

VIAC INFO
example2

Novinka pre profesionálov

Novinka od značky Futura, dvojpáková F60.
Prvotriedny kávovar, špičková kvalita, čisté línie, kvalitná nehrdzavejúca oceľ, Faema hlavy, kvalita, ktorá sa pozná na prvý pohľad. Pre všetkých, ktorí vedia, že kávovar je dôležitý.
example2

Novinka v našej ponuke pre penzióny a hotely

Plnoautomatický kávovar.
Množstvo funkcií, možnosti s priamym pripojením na vodovodnú sieť aj bez, možnosť mať niekoľko druhov zrnkovej kávy, veľké množstvo instantných variant.
Presne to čo potrebuje hotel pre hostí na raňajky a na coffee break.
example2

Temper pákový

Dokonalé utlačenie každej dávky kávy v páke, už zvládnete ľahko bez námahy !

Akcia ZMLUVNÍ PARTNERI

Naši zmluvní partneri pri pravidelnom mesačnom odbere 6 kg dostanú štartovací balík šálok, ktorý obsahuje 6 šálok z každej veľkosti.

Pri odbere 12 kg mesačne dostáva zákazník 12 šálok z každej veľkosti a zároveň 10% zľavu z ceny čistenia kávovaru.

Pri odbere 24 kg mesačne získava zákazník 50% zľavu z ceny čistenia kávovaru.

Pražiareň Caffé ORO založil v roku 1993 nadšenec a obdivovateľ kvalitnej kávy pán Ivan Mišutka. Malý rodinný podnik, na ktorý sa spoločnosť už od svojho vzniku profilovala, praží a dodáva prvotriednu kávu svojim spokojným zákazníkom nepretržite už viac ako 15 rokov. Tajomstvom úspechu je mimoriadna kvalita, starostlivosť a nadšenie, s akým pre túto značku pracujú všetci jej zamestnanci.

Kvalita dobrej kávy vždy začína výberom tých najlepších zŕn. Osobne, s dôrazom na špecifiká jednotlivých druhov, ich vyberáme priamo v skladoch v talianskom Terste, kam sa loďou dopravuje to najlepšie z kávy z celého sveta. Ďalším, nemenej významným krokom je tvorba dokonalej zmesi s vyváženou chuťou a unikátnou arómou. Jej zloženie a konečná podoba sú bez výnimky konzultované a tvorené spolu s odborníkmi talianskej spoločnosti Sandalj Trading Company s.p.a., ktorej dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti sú neoceniteľné.